Eşya Depolama Nasıl Yapılır ?

Eşya depolama işi artık çok yaygın yapılan işler arasına girmeyi başarmıştır. Çünkü her zaman ofisler ya da evler boş olmayabiliyor. Bu durumda da en uygun iş eşya depolama işi olacaktır. Bazen geçici bir süre ofis ya da evimizde olmayabiliyoruz. Bu durumda da ev ve de ofislere yüksek kiralar ödemek yerine eşya depolama hizmetinden faydalanarak çok daha az para ödeyebilirsiniz. Bu sayede hem de eşyalarınız zarar görmemiş olur. Ayrıca kaldığı süre boyunca eşyalarınız bizim garantimiz altında olduğu için içiniz rahat bir şekilde işlerinizi halletmeye bakabilirsiniz.

En önemli noktalardan birisi olan fiyat konusunda da son derece uygun bir miktar ile çalışmaya devam ediyoruz kesinlikle. Ofis ya da ev eşyalarınızın ne kadar yer tutmuş olduğu, iki nokta arasında yer alan mesafe, yakıt ücretleri, personel ücretleri ve de paketleme işleri gibi çeşitli işler fiyat konusunda belirleyici unsurları oluşturuyor. Fakat tüm bu masraflara rağmen fiyat anlayışımız tamamen müşteriden yana olmuştur her zaman. Bu yüzden de hala sizin sayenizde çok fazla tercih edilmeye de devam ediyoruz. Bizi tercih eden tüm değerli müşterilerimize gerçekten çok minnettarız ve de ayrıca teşekkür ederiz.

Öncelikle ilk olarak sizin isteğiniz doğrultusunda şirketimiz tarafından bir ekip evinize kadar gelir. Daha sonra ise eşyalarınıza ve de gidecek olduğu yolun durumuna bağlı olarak size bir fiyat teklifinde bulunur. Daha sonra ise bu fiyat teklifinde anlaşırsanız orada hemen ekibimiz ile bir sözleşme imzalarsınız. Bu sözleşmeden sonra ise bir tarih belirlenir. İstenilen tarihte ise işinde uzman olan ekibimiz evinize kadar gelir. Eşyalarınızı paketleme işlemine tabii tutarlar. Kolilere konulması gereken eşyaları koliye koyarlar ve de paketlenmesi gereken eşyaları özel paketleme sistemiz ile paketleme işlemi yaparlar.

Eşyalarınız işini çok iyi yapan bir ekip tarafından nakliyat işlemi yapılacağı için en ufak bir hasar almaz. Eğer bu gibi bir durum söz konusu olursa sigorta kapsamında şirketimiz tarafından tüm zararınız ödenmiş olur. Bu sayede bizim ne kadar ciddi ve de işini iyi yapan bir firma olduğumuzu anlamış olursunuz.

Fiyatta ise çeşitli bir takım etkenler fiyatı değiştirebilmektedir. Sabit bir fiyat söz konusu değildir. Taşınacak olan eşyaların kapladığı alan ve de taşıma işleminin yapılacağı mesafe fiyatı belirleyen temel unsurlardan birisidir. Fakat biz şirket olarak uçuk rakamlar kullanmak yerine daha makul ve de müşterileri üzmeyecek cinsten fiyatlar belirledik ve bu yüzden de bizi tercih eden müşteriler çok memnun kalmaktadır.

Günümüzde artık bu eşya depolama işini yapan çok sayıda kişi ya da şirketler de vardır. Fakat tüm bu kuruluşlara güvenmek ve onlara eşyalarınızı teslim etmek sizin için bir takım kötü nedenler oluşturabilir. Bu konularda çok daha hassas olmalısınız.

Yıllardır bu işin içerisinde yer alıyoruz ve de müşterinin ne isteyip ne istemediğini gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle çok fazla tercih edilen bir firma haline geldik. Sizlere gerçekten çok teşekkür ederiz. Daha fazla bilgi almak ve de iletişim adresleri için internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın lütfen.