Ev Eşyası Nasıl Taşınır ?

Eşya taşıma işi özellikle de ev eşyası taşıma işi son derce hassas bir iştir kesinlikle. Çünkü ev eşyası denildiği zaman bunun içerisinde küçük mutfak eşyalarından tutun da büyük vitrinlere ve de kıyafetlere kadar çok çeşitli eşya yer almaktadır. Böyle bir durumda da eşyaların hasar almaması için özenli bir şekilde paketlenmeli ve taşınmalıdır. Özellikle eşyalar üzerine sigorta yapmak eşya taşımacılığı konusunda önemli bir noktadır. Bizim gibi köklü ve de çok tercih edilen bir firma işini hakkıyla yapıyor ve tüm bu anlattığımız noktalara gerçekten önem vermeye devam ediyor. Bu sayede günümüzde büyük bir firma haline geldik ve iş yaptığımız müşteriler bizden memnun kalmaktadır.

Ev eşyası taşımak önemli bir iştir demiştik. Öncelikle şirketimiz tarafından bir ekip evinize kadar gelir. Daha sonra eşyalarınıza ve de yol durumuna bağlı olarak size bir fiyat teklifinde bulunur. Daha sonra bu fiyat teklifinde anlaşırsanız orada bir sözleşme imzalarsınız. Bu sözleşmeden sonra ise bir tarih belirlenir.
İstenilen tarihte ekibimiz evinize kadar gelir ve eşyalarınızı paketleme işine başlarlar. Küçük mutfak eşyası, kıyafet gibi ufak tefek şeyleri kolilere koyarlar ve de üzerine ne olduğunu yazarlar. Bu sayede eşyaları yerleştirme esnasında zaman kaybının da önüne geçilmiş olur. Daha sonra büyük eşyalarınızı da özel bir sistem olan havalı paketleme işlemi ile kaplarlar. Bu sayede eşyalarınız taşınırken hiç zarar görmemiş olur. Daha sonra da yine ekibimiz tarafından eşyalarınız aracımıza taşınır ve gideceği yerde de eve kadar taşınır. Ev eşyalarınız bu şekilde taşınmış olur.
Şirketimiz aynı zamanda ofis taşıma hizmeti ve de eşya depolama hizmeti de vermektedir. Bu gibi hizmetlerden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Bizimle daha önceden de iş yapmış olan müşterilerimiz ile görüşme yaptığınız vakit ne kadar da memnun kaldıklarını ve de bizi kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ettiklerini görmüş olursunuz. Bizden memnun ayrılan müşterilerimiz de ayrıca yakınlarına da bizi tavsiye ediyor. Bu sayede de biz de marka olarak güzel bir büyüme sağlamış oluyoruz. Eğer müşterilerimiz bizim yapmış olduğumuz nakliyat işi gibi işlerden memnun kalmazsa ve bizi hiç beğenmezlerse biz de o zaman şirket olarak hiçbir büyüme gösteremeyiz ve de her geçen gün de işlerimiz kötüye gitmeye başlar. Bu durumu kimse istemez tabii ki.


En önemli nokta olan fiyat konusunda da son derece uygun miktarlar ile çalışmaya devam ediyoruz. Eşyalarınızın ne kadar yer tutmuş olduğu, iki nokta arasında var olan mesafe, yakıt ücretleri, personel ücretleri ve de paketleme işlemleri gibi çeşitli işler fiyat konusunda belirleyici noktaları oluşturuyor. Fakat tüm bu masraflara rağmen fiyat politikamız tamamen müşteriden yana olmuştu her zaman. Bu yüzden de çok fazla tercih edilmeye de devam ediyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize gerçekten çok minnettarız ve de teşekkür ederiz.
Bizimle iletişime geçmek ve de çok daha fazla bilgi almak istiyorsanız kesinlikle internet sitemizi ziyaret etmelisiniz. şimdiden bizi tercih etmiş olduğunuz ve de tercih edeceğiniz için size çok teşekkür ederiz.