EVİNİZİ GÜVENLİ BİR DEPODA TUTMAK İSTEMEZ MİSİNİZ ?

Eşya depolama hizmeti firmamız tarafından son derece başarılı bir şekilde verilmektedir. Eşya depolama hizmetimiz ev ya da ofis gibi yerleriniz için eşyalarınızı kendi depolarımızda bekletme sürecinden oluşan bir hizmettir. Eğer bir yere uzun bir süre gidecekseniz ve eve çok fazla kira ödemek istemiyorsanız depolarımızı kiralayabilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de biz kazanmış oluyoruz. Depolarımız gayet makul fiyatlıdır ve son derece de güvenilirdir. İçiniz kesinlikle bu süre boyunca rahat olsun.

Öncelikle ekibimiz eşyalarınızın olduğu mekâna kadar gelirler ve sizinle görüşmeye geçerler. Eşyalarınızın miktarı ve boyutu belirlenir. Bunun üzerine ekibimiz size bir fiyat belirler. Fakat bu fiyat çeşitli faktörlere bağlı olarak artabilir ya da azalabilir. Daha sonra ise eğer isterseniz hemen orada anlaşma imzalanır. Eğer isterseniz eşyalarınızı kendiniz depomuza kadar getirirsiniz ya da firmamız tarafından belirli bir ücret karşılığında eşyalarınız taşınır.

Fiyat konusu etkenlere göre değişebilmektedir. Eşyalarınızın miktarı ve boyutu, eşyalarınızın depomuzda ne kadar süre ile kalacağı, nakliyat için eşyalarınızın bulunduğu nokta ile en yakın depolarımız arasındaki mesafe gibi etkenlere göre fiyatımız da artmış oluyor. Fakat tüm bu hizmetlere rağmen fiyatlarımız gerçekten çok makuldür. Bunu bizi tercih ettiğinizde siz de görmüş olacaksınız.

Eşyalarınız eğer isterseniz firmamız tarafından taşınır. Ekibimiz güzel bir şekilde eşyalarınızı paket yapar ve daha sonra konumunuza en yakın olan depomuza kadar taşır. Bu taşıma esnasında kesinlikle eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Daha sonra eşyalarınız depolarımıza özenli bir şekilde yerleştirilir. Kaldığı süre boyunca da başına bir şey gelmez. Bunun garantisini size kesinlikle firma olarak verebiliriz.

Eşya Depolama

Daha önceden bizim firmamızı tercih etmiş olan müşterilerimiz ile de konuşabilirsiniz. Göreceksiniz ki hepsi gayet memnun kalmıştır ve size firmamızı önerecektir. Bu sayede bizim firmamız sizlerin katkısıyla büyümüş oluyor. Bizim önceliğimiz ise siz değerli müşterilerimizdir. Bizim hayat felsefemiz de zaten budur kesinlikle. Yani öncelik kesinlikle ve kesinlikle müşteridir.

Biz nakliyat ve depolama şirketi olarak ilkemizi kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek olarak belirledik. Çünkü bir iş yaparken hem kalite hem de güvenilirlik olmazsa olmazdır kesinlikle. Bir işi çoğu kişi yapar fakat bu işi kaliteli bir şekilde yapmak ise herkesin harcı değildir. Yine güvenilir olmak da herkesin harcı değildir. Eğer siz bir iş yaparken bu iki önemli noktayı atlarsanız hem si hem de müşterileriniz bu işten zevk almaz ve bir daha sizi tercih etmez. Fakat işinizi eğer çok iyi yaparsanız sizi tercih eden müşteriler tekrar ve tekrar sizi tercih eder hem de yakınlarına sizi tavsiye eder. Bu sayede hem müşteriler hem de firma kazançlı çıkmış olur.

Eşyalarınızın nerede ve ne kadar olduğu hiç ama hiç önemli değildir. İster ev eşyası olsun ister ofis eşyası olsun titizlikle depolarımıza kadar taşınır ve de yerleştirilir. Bu süre zarfında da kesinlikle başlarına bir iş gelmemiş olur.

Firma olarak uzun süredir siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Daha detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.