ofis taşımaGünümüz şartlarında artık ofis taşıma kavramı çok fazla yaygınlaştı ve hızla da yaygınlaşmaya devam ediyor. Fakat her ofis açıldığı günden itibaren sonsuza kadar aynı yerde duracak ve hiç taşınmayacak gibi keskin bir kural yok. İnsanlar işlerini büyütüp daha iyi bir semt ya da şehirde ya da daha büyük bir ofis açmak istiyor bazen. Ya da tam tersi olarak işleri yolunda gitmediği zaman ofislerini küçülterek başka bir ofise taşınmak istiyorlar. Böyle bir durumda da devreye firma olarak biz giriyoruz ve sizin ofis taşıma ve paketleme gibi tüm işlerinizi kolay yoldan ve güvenilir bir şekilde makul bir fiyata yapmış oluyoruz. Köklü ve kaliteli bir şirketimiz olduğu için de siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ediyorsunuz. Biz de sizinle beraber çalışmaktan dolayı çok mutlu oluyoruz ve gurur duyuyoruz.

Fiyat bakımından da gayet uygun ve ne sizi ne de bizi üzecek türden fiyatlar ile çalışma hayatımıza devam ediyoruz. Öncelikle ofisinizde bulunan eşyalarınızın büyüklüğü, sayısı ve de alanı fiyat ile doğru orantılı bir şekilde artıyor. Daha sonra ise eşyalarınızın taşınacağı noktalar arasındaki mesafe de çok önemli bir etkendir ve yine doğru orantılı olarak fiyat seçenekleri artar. Fakat yine de dediğimiz gibi fiyatlarımız on derece uygundur ve kesinlikle cebinizi yakmaz.

Taşıma işleri son derce hassas bir konudur ve nakliyat üzerine çok sayıda firma yer alıyor. Ancak bu yer alan firmalardan hepsi tabii ki güvenilir, ucuz ve kaliteli değildir. Bu üç unsur bir arada olmazsa olmazdır. Yoksa yapılan işten müşteri memnun kalmaz ve doğal olarak bundan firma da etkilenir.

Ofis Taşıma

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ekibimiz ofisinize ya da eşyalarınızın olduğu yere kadar gelir ve tespit yapar. Eşyalarınızın söylediğimiz oranlarda ne kadar bir ücret tutacağını hesaplar ve tabii ki bu hesaplamış olduğu fiyata mesafeyi de ekler. Siz de eğer bu ücret size uygun gelirse hemen hiç beklemeden orada bir sözleşme imzalarsınız. Bu sözleşme eşyalarınızın garanti altında olduğunu gösteren bir belgedir. Daha sonra yine işinde uzman olan ekibimiz eşyalarınız paketlemek üzere gelirler. Küçük boyutlu eşyalarınız kolilere doldurulur ve büyük boyutlu eşyalarınız da özel paketleme sistemi ile zarar görmemesi için paketlenir. Bu sayede taşıma ve indirip bindirme esnasında eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmemiş olur.

ofis taşımaFirmamız kapsamında sadece ofis taşıması değil aynı zamanda ev taşıması ve de ev ile ofis depolama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yıllardır bu işin içerisinde olan bir firma olarak her geçen gün çok daha fazla tercih edilmeye devam ediyoruz. Bu sayede de hızla büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bizleri herkese tavsiye etmeleri sonucunda başarılı bir nakliyat ve de depolama şirketi haline gelmeyi başatmış durumdayız.

Hangi şehir ve ilçede olursanız olun ofisinizi taşımak için bizleri arayabilirsiniz. Her türlü taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Öncelikle yıllardır bizi seçtiğiniz ve hala bizi seçmeye devam ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve iletişim için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.