Eğer herhangi bir işinizden dolayı eşyalarınız bulunmuş olduğunuz şehirden başka bir şehre taşımak istiyorsanız fakat bunu hangi firmaya yaptıracağınızı bilmiyorsanız tam da bu noktada firma olarak devreye biz giriyoruz. Çünkü kaliteli, güvenilir ve de köklü bir firma olarak alanımızda uzman bir kadro ile size bu hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizde bizi çok seviyor ve bizden gayet memnun ayrılıyorlar. Fiyatlar konusunda da içiniz gayet rahat olsun.

Öncelikle fiyat demişken bu fiyat olayı gayet değişken ve makul oranlarda belirleniyor. Öncelikle eşyalarınızın türü, büyüklüğü ve de miktarı fiyat konusunda önemli bir etken oluyor. Daha sonra eşyalarınızın bulunmuş olduğu şehir ile gidecek olduğu şehir arasındaki mesafe de tabii ki fiyatları değiştiren önemli bir etken. Fakat yine de firma olarak çok uygun olan ve siz değerli müşterilerimizin ceplerini yakmayacak olan fiyat seçenekleri belirledik. Bu sayede hem siz hem de biz kazançlı çıkmış oluyoruz ve de bu işten üzgün ayrılan olmamış oluyor kesinlikle.

Hangi şehirde olursanız olun ve de eşyalarınız hangi şehre taşınacaksa taşınsın bizi arayabilirsiniz. Bütün Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca sadece nakliyat değil aynı zamanda da eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Ekibimiz öncelikle evinize kadar gelir ve fiyat tespiti ve anlaşma için gerekli şartları sizlere belirtir. Eşyalarınızın taşıma ücretini size sunduktan sonra eğer kafanıza yatarsa hemen evinizde bir sözleşme imzalanır ve böylece güvenilir şirket olma konusunda yine bir artı daha kazanmış oluruz. Daha sonra eşyalarınız taşınacağı zaman ekibimiz yine evinize kadar gelir ve eşyalarınız için ne gerekiyorsa o işlemi uygular. Ufak tefek eşyalarınız kolilere koyulur ve üzerlerine hangi odaya ait ise o odanın ismi yazılır. Daha büyük olan eşyalarınız ise havalı paket sistemi ile paketlenir ve böylece çok uzun bir yol gitse dahi hiç zarar görmemiş olur. Daha sonra ekibimiz eşyalarınızı güzel bir şekilde aracımıza taşır. En son gideceği yere kadar gider ve yine o eve de eşyalarınız çıkarılır. Böylece siz hiçbir şeye elinizi vurmamış olursunuz.

Firmamız son derce köklü, güvenilir, kaliteli, makul fiyatlar ile hizmet veren bir firmadır. Eğer daha önce bizim firmamız ile iş yapan birini bulma şansınız olursa o kişiyle konuşarak bizim durumumuzu sorabilirsiniz. Herkes bizden ne kadar memnun kaldıklarını ve de bizi kesinlikle tavsiye ettiklerini sizlere belirteceklerdir. Bu yüzden çok fazla tercih edilen ve büyüyen bir firma haline geldik. Sizin güveninizi taşıyoruz diyoruz ve işimizin önemini belirtiyoruz. 

Her türlü eşyalarınız aynı şekilde taşıma işlemine tabi tutulur. İster ev eşyası ister ofis eşyası ya da başka tür eşyalar olsun her türlü yerden her yere taşınır. İşinde son derece uzman olan ekibimiz eşyalarınıza hiç zarar vermeden gideceği konuma kadar emniyetli bir şekilde taşır ve de yerleştirir. İmzalamış olduğumuz sözleşme sayesinde ne kadar da güvenilir ve kaliteli bir firma olduğumuzu anlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Daha fazla bilgi almak ve iletişim için de internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Nakliye ve depolamada güvenilir şirket anlayışımızı sonuna kadar yerine getirmeye devam ediyoruz.